dzisiaj jest: 17 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Klara, Robert, Rudolf

ikona facebookikona youtubeikona tłumacz języka migowegoikona login

Zawilec Gajowy, Kokorycz
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Panorama Tuchowa z widokiem na Bazylikę Mniejszą pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Pałac Janowice w Janowicach k. Zakliczyna
Zawilec Gajowy, KokoryczPark Krajobrazowy Pasma Brzanki

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Webinarium online dla seniorów oraz ich opiekunów

Grafika webinarium - para seniorów przed laptopemWojewoda Małopolski informuje o możliwości uczestnictwa w webinarium online dla seniorów oraz ich opiekunów, organizowanym przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF), we współpracy z Komendą Główną Policji. Webinarium pt. "Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. I edycja" odbędzie się 24 kwietnia 2024 r.  w godz. 10:00-12:30.

Celem webinarium jest zwiększenie świadomości seniorów i ich opiekunów w zakresie aktualnych zagrożeń spowodowanych działalnością cyberprzestępców.Rejestracja na webinarium CEDUR odbywa się online, tj. poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy.

UKNF w ramach realizacji zadań określonych w art. 4 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 21 lipca 2006 roku o nadzorze nad rynkiem finansowym prowadzi działalność edukacyjną mającą na celu upowszechnianie wiedzy z zakresu zasad funkcjonowania rynku finansowego. Działalność ta realizowana jest m.in. w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR. Seniorzy oraz ich opiekunowie to jedna z grup odbiorców, dla których kierowane są działania edukacyjne, m.in. bezpłatne webinaria, podczas których przekazywane są przydatne wiadomości z zakresu rynku finansowego, m.in. z obszaru cyberzagrożeń, oszustw na rynku finansowym, czy świadomego podejmowania decyzji inwestycyjnych.

Szczegóły dotyczące webinarium

Data: 24 kwietnia 2024 roku
Organizator: Urząd Komisji Nadzoru Finansowego

Przyjmowanie zgłoszeń – wyłącznie za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem www.knf.gov.pl na podstronie „Edukacja finansowa/Seminaria CEDUR”.

Potwierdzenia uczestnictwa zostaną przesłane najpóźniej do 23 kwietnia 2024 roku.

Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do dnia, w którym odbędzie się webinarium. W przypadku zgłoszeń, które wpłyną w dniu wydarzenia, potwierdzenia uczestnictwa oraz zaproszenia na spotkanie będą przesyłane na bieżąco.

W webinarium można uczestniczyć zarówno samodzielnie, jak i grupowo (za pośrednictwem domów seniora, klubów seniora, domów pomocy społecznej, bibliotek itp.). W przypadku zgłoszeń grupowych wypełniając formularz należy wskazać przybliżoną liczbę uczestników webinarium. Informacje techniczne W celu uczestnictwa w spotkaniu niezbędne jest stabilne łącze internetowe. W spotkaniu uczestniczyć można poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację. Szczegółowe informacje techniczne zostaną przesłane po potwierdzeniu uczestnictwa oraz wysłaniu wiadomości z zaproszeniem na spotkanie. Materiały Uczestnicy spotkania otrzymają prezentację.

Udział w webinarium jest bezpłatny.
Kontakt w sprawie webinarium prosimy o kontakt na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając w temacie wiadomości tytuł i datę wydarzenia.

Prelegent: Agata Ślusarek – główny specjalista Departament Cyberbezpieczeństwa, Urząd Komisji Nadzoru Finansowego

Szczegółowy program:

 • 9:45-10:00 - Logowanie uczestników;
 • 10:00-10:45 - Przestępstwa w Internecie:
  - o co chcą ukraść cyberprzestępcy,
  - gdzie najczęściej oszukują,
  - jakie stosują metody;
 • 10:45-11:00 Przerwa;
 • 11:00-11:45 Cyberhigiena:
  - jak rozpoznać fałszywą stronę internetową,
  - czy w Internecie można być anonimowym,
  - dobre praktyki korzystania z telefonu i komputera;
 • 11:45-12:00 Przerwa;
 • 12:00-12:30 Pytania i odpowiedzi.

Grafika szczegółowa o webinarium

Klauzula informacyjna dla uczestników i osób ich zgłaszających na seminaria w ramach projektu edukacyjnego CEDUR

Źródło: Małopolski Urząd Wojewódzki W Krakowie

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt