dzisiaj jest: 28 lutego 2024 r.   ::    imieniny: Makary, Prokop, Hilary

ikona facebookikona youtubeikona tłumacz języka migowegoikona login

Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

"Rozwój Przedsiębiorstw w Gminach Miejsko-Wiejskich”

Grafika informacyjna konferencji - miniaturaDnia 26.01.2023 r. o godz. 11:00 w Zalasowej odbędzie się konferencja pod patronatem Ministra ds. Samorządu Terytorialnego - Włodzimierza Tomaszewskiego.  Współorganizatorami tego wydarzenia są m. in.: Burmistrz Ryglic, Starosta Tarnowski, Krakowski Park Technologiczny, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości, Bank Gospodarstwa Krajowego, oraz Małopolska Organizacja Turystyczna.

Spotkanie odbędzie się w Pałacu pod Dębami, przy ul. św. Walentego 1 w Zalasowej.

Szczegółowy program konferencji pt. „Rozwój Przedsiębiorstw w Gminach Miejsko-Wiejskich”znajduje się ponizej:

• 11.00 - otwarcie spotkania.
  • 11.05 - wystąpienie Burmistrza Ryglic Pawła Augustyna.
  • 11.25 - wystąpienie Wicemarszałka Województwa Małopolskiego Józefa Gawrona.
  • 11.40 - wystąpienie zaproszonych gości.
  • 11.50 - „Małopolska - lider europejskiego rozwoju. Budowa wizerunku regionu atrakcyjnego dla inwestorów" Grzegorz Biedroń, prezes zarządu Małopolskiej Organizacji Turystycznej.
  • 12.10 - „Nowe Fundusze Europejskie dla firm - badaj, inwestuj, rozwijaj" – Joanna Chełchowska ekspert PARP.
  • 12.30 - „Bank Gospodarstwa Krajowego – Partner, który wspiera przedsiębiorczość” – Michał Lorek, ekspert BGK.
  • 12.50 - „Polska Strefa Inwestycji jako narzędzie wspierania rozwoju gospodarczego regionu” – Łukasz Blachakoordynator projektów w Krakowskim Parku Technologicznym.
  • 13.10 - „Regionalne Rady Przemysłu Przyszłości. Ekosystem tworzenia zrównoważonej transformacji cyfrowej w Polsce” – Seweryn Partyński, ekspert FPPP.
  • 13.30 - podsumowanie projektu Standardy Obsługi Inwestora w Gminie Ryglice.
  • 13.40 - sesja podsumowująca – dyskusja ekspertów.
  • 14.40 - networking, lunch.
  • 15.30 - zakończenie spotkania.

Plakat z informacjami i programem konferencji

Źródło: Urząd Gminy w Ryglicach

Tłumacz Google