dzisiaj jest: 7 września 2024 r.   ::    imieniny: Regina, Marek, Ryszard

Anna Górska, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowie z nagrodą ministerialną

Uroczyste wręczenie nagrody specjalnej dla Anny Górskiej podczas uroczystości w ministerstwie rodzinyMarlena Maląg, Minister Rodziny i Polityki Społecznej, wręczyła w środę (14.12.2022r.) nagrodę specjalną za wybitne, nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej - Anna Górska dyrektor PCPR w Tarnowie otrzymała nagrodę za niekonwencjonalne i innowacyjne podejście do pracy i kierowania zespołem pracowników, których głównym celem jest pomoc potrzebującym oraz za budowanie pozytywnego wizerunku pomocy społecznej.

W uroczystości uczestniczyli: Wiceminister Rodziny i Polityki Społecznej Stanisław Szwed, Poseł na Sejm Anna Pieczarka oraz Starosta Tarnowski Roman Łucarz.

Uczestnicy uroczystości podczas wręczania nagrody dla Anny Górskiej

– Pani działalność wyróżnia wdrażanie licznych, nowatorskich i niekonwencjonalnych form działania w rozwiązywaniu ważnych problemów społeczności lokalnej, które promują pozytywny wizerunek pomocy społecznej – powiedziała minister Marlena Maląg. Kierując wyrazy szacunku i uznania, życzę dalszych sukcesów i powodzenia w realizacji nowych celów zawodowych. Aby każdy dzień był źródłem osobistej satysfakcji, jeszcze więcej odwagi w codziennych, trudnych zmaganiach, poczucia bezpieczeństwa i uznania dla zawodu pracownika socjalnego oraz wielu sukcesów i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym - dodała na koniec minister Maląg.

Dyrektor Anna Górska nie kryła radości - jak sama skromnie przyznała, największą zapłatą za wieloletnią pracę w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowie jest uśmiech osób potrzebujących, którym w swojej pracy pomogła.