dzisiaj jest: 16 września 2024 r.   ::    imieniny: Edyta, Kamil, Korneliusz

Przekazanie placu budowy przy Szkole Ponadpodstawowej

Zabytkowy budynek w Ryglicach w którym mieści sie Szkoła PonadpodstawowaW Ryglicach przekazano plac budowy na modernizację budynku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. prof. Czesława Majorka, prowadzonej przez samorząd powiatu tarnowskiego, w którym uczestniczyli: etatowy członek zarządu powiatu Tomasz Stelmach, dyrektor szkoły Janusz Szczęch, przedstawiciel Przedsiębiorstwa Budowlanego oraz Usługowo - Handlowego ZELIAŚ spółka jawna z siedzibą w Tarnowie, a także pracownicy Wydziału Inwestycyjnego Starostwa Powiatowego w Tarnowie. Podczas spotkania omówiono szczegóły planowanych inwestycji.

W ramach realizacji zadania wykonane zostaną prace budowlano-konserwatorskie w zakresie: modernizacji pomieszczenia kotłowni wraz z instalacjami oraz pracami wykończeniowymi, modernizacji pokrycia i poszycia dachowego, a także modernizacji ciągu komunikacyjnego jak również pomieszczenia sanitarnego na parterze z dostosowaniem dla osób ze szczególnymi potrzebami.

Tomasz Stelmach z zarządu powiatu wraz z dyrektorem szkoły

Całkowity koszt inwestycji wynosi 1 398.519,79 zł. Zadanie jest współfinansowane ze środków Rządowego Programu "Polski Ład" w kwocie 1 188 741,82. Planuje się, iż Wykonawca winien zakończyć realizację inwestycji do dnia 30 maja 2025 r.