dzisiaj jest: 24 lipca 2024 r.   ::    imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

ikona facebookikona youtubeikona tłumacz języka migowegoikona login

Zawilec Gajowy, Kokorycz
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Panorama Tuchowa z widokiem na Bazylikę Mniejszą pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Pałac Janowice w Janowicach k. Zakliczyna
Zawilec Gajowy, KokoryczPark Krajobrazowy Pasma Brzanki

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Młoda wokalistka doceniona przez władze powiatu

Gratulacje składane przez Zarząd dla Oliwii MiśOliwia Miś, młoda i utalentowana wokalistka z Lisiej Góry w powiecie tarnowskim, to kolejna osoba uhonorowana nagrodą starosty tarnowskiego - Jacek Hudyma wręczył wyróżnienie za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury oraz promocję Powiatu Tarnowskiego.

Oliwia, mimo młodego wieku, posiada liczne talenty muzyczne. Gra na instrumentach muzycznych (m.in. na pianinie, skrzypcach) mając przy tym niezwykły talent wokalny. Była uczestniczką programu telewizyjnego "Mam talent", gdzie zakwalifikowała się do ścisłego finału, bierze także udział w wielu przeglądach i konkursach regionalnych i ogólnopolskich, promując Gminę Lisia Góra i Powiat Tarnowski.
 
Starosta składa gratulacje wokalistce, obok pozostali uczestnicy spotkania
 
- Gratuluję sukcesów, jestem dumny z tego, że mamy tak zdolną i utalentowaną młodzież. Przed Tobą nowe wyzwania, następny etap życia. Życzę, aby również obfitował w tak spektakularne sukcesy. - powiedział starosta tarnowski Jacek Hudyma. - To wyróżnienie dla całego regionu. Na ten sukces zapracowałaś ciężką pracą, bo oprócz talentu i umiejętności, trzeba wkładać w to wszystko całe serce. Trzymamy kciuki i zapewniamy, że możesz liczyć na nasze wsparcie.
 
Wszyscy uczestnicy pozują do wspólnego zdjęcia
 
Wyjątkowych sukcesów pogratulowali także: etatowy członek zarządu powiatu Tomasz Stelmach, jak również radni powiatowi - Anna Grabczyńska i Zbigniew Kuta.

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt