dzisiaj jest: 1 lipca 2024 r.   ::    imieniny: Halina, Marian, Klarysa

Młoda wokalistka doceniona przez władze powiatu

Gratulacje składane przez Zarząd dla Oliwii MiśOliwia Miś, młoda i utalentowana wokalistka z Lisiej Góry w powiecie tarnowskim, to kolejna osoba uhonorowana nagrodą starosty tarnowskiego - Jacek Hudyma wręczył wyróżnienie za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury oraz promocję Powiatu Tarnowskiego.

Oliwia, mimo młodego wieku, posiada liczne talenty muzyczne. Gra na instrumentach muzycznych (m.in. na pianinie, skrzypcach) mając przy tym niezwykły talent wokalny. Była uczestniczką programu telewizyjnego "Mam talent", gdzie zakwalifikowała się do ścisłego finału, bierze także udział w wielu przeglądach i konkursach regionalnych i ogólnopolskich, promując Gminę Lisia Góra i Powiat Tarnowski.

Starosta składa gratulacje wokalistce, obok pozostali uczestnicy spotkania

- Gratuluję sukcesów, jestem dumny z tego, że mamy tak zdolną i utalentowaną młodzież. Przed Tobą nowe wyzwania, następny etap życia. Życzę, aby również obfitował w tak spektakularne sukcesy. - powiedział starosta tarnowski Jacek Hudyma. - To wyróżnienie dla całego regionu. Na ten sukces zapracowałaś ciężką pracą, bo oprócz talentu i umiejętności, trzeba wkładać w to wszystko całe serce. Trzymamy kciuki i zapewniamy, że możesz liczyć na nasze wsparcie.

Wszyscy uczestnicy pozują do wspólnego zdjęcia

Wyjątkowych sukcesów pogratulowali także: etatowy członek zarządu powiatu Tomasz Stelmach, jak również radni powiatowi - Anna Grabczyńska i Zbigniew Kuta.