dzisiaj jest: 24 lipca 2024 r.   ::    imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

ikona facebookikona youtubeikona tłumacz języka migowegoikona login

Zawilec Gajowy, Kokorycz
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Panorama Tuchowa z widokiem na Bazylikę Mniejszą pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Pałac Janowice w Janowicach k. Zakliczyna
Zawilec Gajowy, KokoryczPark Krajobrazowy Pasma Brzanki

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Starosta pogratulował sukcesów i wręczył nagrodę mistrzyni tańca

Wspólne zdjęcie z gośćmiMłoda tancerka z Ilkowic (Powiat Tarnowski) Kamila Kapustka pojawiła się w Starostwie Powiatowym w Tarnowie wraz z mamą Anną oraz sołtys Ilkowic - Leokadią Madurą, by wspólnie ze starostami porozmawiać o ostatnich tanecznych sukcesach. A ich lista ciągle się wydłuża!

Te sukcesy są wynikiem Twojego wielkiego talentu oraz ogromnego wkładu pracy. - zaznaczył wicestarosta tarnowski Roman Łucarz. - Taniec towarzyski jest dyscypliną wymagającą wielkiego wyrzeczenia, ale też poświęconego czasu. Talent połączony z pracą przynosi sukcesy. Bardzo Nam jest miło, że reprezentujesz Powiat Tarnowski podczas licznych zawodów i festiwali tanecznych. Będziemy bacznie przyglądać się Twojej dalszej karierze. To piękny dowód na to, że Twoje dokonania i osiągnięcia są ważne dla lokalnej społeczności, że są dostrzegane przez przyjaciół, współpracowników i lokalne samorządy. (…) Sama nagroda niech będzie dla Ciebie wyróżnieniem i docenieniem zaangażowania, wysiłku i podejmowanych inicjatyw - Twoja twórczość, sukcesy i osiągnięcia to niejednokrotnie efekt ciężkiej pracy, ale przede wszystkim wsparcia udzielanego przez najbliższych, współpracowników i partnerów tanecznych. - mówił wicestarosta.
 
Wręczenie tancerce dyplomu wraz z podziękowaniami
 
Kamila Kapustka jest laureatką licznych konkursów tańca towarzyskiego, wyróżnień i zwycięstw w wielu turniejach tanecznych i festiwalach - uzyskała także międzynarodową klasę taneczną "S".
 
Wspólne zdjęcie z Kamilą
 
Wyjątkowych sukcesów pogratulowali wspólnie: starosta tarnowski Jacek Hudyma, wicestarosta Roman Łucarz oraz etatowy członek zarządu Tomasz Stelmach, którzy wyrazili także ogromne uznanie dla codziennej pracy tancerki oraz trenerów. Wszystkim obecnym na spotkaniu przekazali życzenia pomyślności, kolejnych osiągnięć i dalszego rozwoju tanecznej pasji.

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt