dzisiaj jest: 27 lipca 2024 r.   ::    imieniny: Julia, Natalia, Aureliusz

Zgłoś miejsce przyjazne rowerom w Małopolsce

Logo MPR Małopolska - napis i zielono granatowy pasRuszył nabór do Sieci Miejsc Przyjaznych Rowerzystom (MPR) – do startu w naborze zapraszamy właścicieli obiektu posiadającego udogodnienia dla rowerzystów - którzy mogliby bezpiecznie przechować swój rower, dokonać drobnych napraw, a przede wszystkim odpocząć i dowiedzieć się czegoś ciekawego o najbliższej okolicy.

Otrzymanie certyfikatu Miejsca Przyjaznego Rowerzystom daje szansę zyskania dodatkowych klientów i przewagę konkurencyjną poprzez promocję na stronie internetowej poświęconej turystyce w Małopolsce, promocję w social mediach, obecność na mapach rowerowych wydawanych przez Województwo Małopolskie i w publikacjach oraz innych materiałach promocyjnych na temat ścieżek VeloMałopolska.

Certyfikat będzie mógł być też wykorzystany w działaniach marketingowych, np. poprzez umieszczenie loga MPR na swoim obiekcie, stronie internetowej, social mediach czy ulotce. W Małopolsce jest już ponad 200 obiektów o statusie Miejsc Przyjaznych Rowerzystom.

Wszystkie szczegóły na temat naboru, czyli:

• kto może zostać MPR?
  • jakie kryteria należy spełnić?
  • kiedy można się zgłosić i co jeszcze warto wiedzieć o sieci MPR?

dostępne są na stronie www.narowery.visitmalopolska.pl.

W razie jakichkolwiek wątpliwości pytania należy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dodatkowe informacje o MPR w Małopolsce są dostępne na stronie www.narowery.visitmalopolska.pl

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Marszałkowskiego