dzisiaj jest: 19 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Integracyjny festiwal twórczości

Występ dzieci na scenie - miniaturaPo raz 21. Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Wierzchosławicach-Dwudniakach był organizatorem Artystycznego Festiwalu Integracyjnego. W tym wyjątkowym wydarzeniu, które poprowadził dyrektor Ośrodka Jacek Frankowski, uczestniczył etatowy członek zarządu powiatu tarnowskiego Tomasz Stelmach.

Impreza odbyła się na gościnnych deskach Centrum Sztuki Mościce. Na profesjonalnej estradzie zaprezentowali się młodzi artyści - na co dzień wychowankowie przedszkoli, szkół i ośrodków szkolno-wychowawczych. W artystyczne szranki stanęło ponad 100 uczestników festiwalu.

Laureaci pozują do wspólnego zdjęcia

Prezentacje stały na bardzo wysokim poziomie, co zostało docenione przez festiwalowe jury, które wszystkim uczestnikom przyznało Grand Prix Festiwalu. Spotkaniu towarzyszyła rodzinna, radosna atmosfera.

Laureaci pozują do wspólnego zdjęcia po występach

Zdjęcia: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Wierzchosławice-Dwudniaki