dzisiaj jest: 16 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

ikona facebookikona youtubeikona tłumacz języka migowegoikona login

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Fundusze Krajowe

"Wiem wszystko i dbam o środowisko – poznanie obszarów Natura 2000 w Małopolsce i kształtowanie postaw proekologicznych wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu tarnowskiego"

W dniu 2 września rozpoczął się nabór do projektu „Wiem wszystko i dbam o środowisko – poznanie obszarów Natura 2000 w Małopolsce i kształtowanie postaw proekologicznych wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu tarnowskiego” dofinansowanego z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Projekt skierowany jest do 140 uczniów szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Tarnowskiego. Zakwalifikowani uczniowie wezmą udział w zajęciach przyrodniczych, zarówno dydaktycznych jak praktycznych. Ponadto uczestnicy dostaną możliwość zwiedzenia Ciężkowickiego Parku Krajobrazowego, Policht leżących w Paśmie Brzanki oraz Zakładu Oczyszczalni Ścieków i Regionalnej Stacji Segregacji Odpadów Komunalnych w Tarnowie.

Na potrzeby zajęć zakupione zostaną pomoce dydaktyczne  takie jak zestaw szkolny do badania wody, gleby i powietrza oraz mapa Natura 2000. Zwieńczeniem projektu będzie międzyszkolny konkurs „Razem posprzątajmy świat” polegający na zbiórce surowców wtórnych oraz konkurs fotograficzny.
Rekrutacja potrwa do 11 września 2013r., zaś projekt potrwa do 30 listopada 2013 r. Kwota dofinansowana przeznaczona na projekt wynosi 68 505 zł.

wfosigw wiem dbam natura 2000 plakat


wfosigw logo powiat tarnowski logo

Wyniki konkursu fotograficznego „Barwy Powiatu Tarnowskiego- Natura 2000” zorganizowanego w ramach projektu „Wiem wszystko i dbam o środowisko - poznanie obszarów Natura 2000 w Małopolsce i kształtowanie postaw proekologicznych wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu tarnowskiego” finansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

barwy powiatu natura 2000 latocha m1 mini Miejsce 1
Mariola Latocha
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Bohaterów Bitwy pod Łowczówkiem w Tuchowie
barwy powiatu natura 2000 patulska 2m mini Miejsce 2
Monika Patulska
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Radłowie
barwy powiatu natura 2000 tarchala 3m mini Miejsce 3
Tarchała Katarzyna
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. ks. J. St. Pasierba w Żabnie

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt