dzisiaj jest: 20 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

W obronie Ojca Świętego

Grafika marszW niedzielę - 2 kwietnia 2023 r. - mija 18 lat od śmierci Jana Pawła II. W związku z tą rocznicą Stowarzyszenie Tarnów Pierwsze Niepodległe zaprasza na marsz w obronie Jego dziedzictwa. Jan Paweł II to człowiek, który przez swoje życie i pontyfikat wskazywał ludziom drogę do Boga, człowiek który przez niemal trzy dekady był dla Nas liderem duchowym, w tym liderem walki o wolną Polskę.

Chcąc stanąć w obronie dziedzictwa Świętego Jana Pawła II zapraszamy na Marsz, który odbędzie się 2 kwietnia 2023 r., tj. w niedzielę o godz. 13:00 z Placu Sobieskiego w Tarnowie, by następnie przejść ulicami miasta, aż do Pomnika Świętego przy tarnowskiej katedrze.

Wydarzenie jest oddolną inicjatywą społeczną, a głównym jego organizatorem jest Stowarzyszenie Tarnów Pierwsze Niepodległe, jednakże do organizacji marszu włączyło się wielu lokalnych społeczników. Na wydarzenie zapraszamy wszystkich, niezależnie od wyznawanych wartości, poglądów politycznych - wszystkich, którym bliskie jest dziedzictwo Świętego Jana Pawła II.

Pod poniższym linkiem znajduje się wydarzenie, na którym będą pojawiały się oficjalne komunikaty i informacje:
link do wydarzenia

Plakat z wizerunkiem papieża